Co ja tutaj robię?

07/05/2022

W kwietniu 2017 rozpoczynamy II turę, 3-miesięcznego program dla ludzi doświadczających problemów z kontrolą zachowań, – swoich lub swoich bliskich. pn. CO JA TUTAJ ROBIĘ?
Dotyczy on w szczególności zachowań związanych z hazardem, zakładami i grami, jedzeniem, pracą, seksem oraz korzystaniem z internetu, robieniem zakupów lub zaciąganiem pożyczek i kredytów, ale także tych, które występują w nadmiarze, mają charakter kompulsywny, ranią nas lub naszych bliskich.

Program kierowany jest zarówno do osób, które chcą kontynuować rozpoczętą wcześniej terapię, jak i do tych, którzy do tej pory nie poszukiwali żadnej pomocy w radzeniu sobie z zachowaniami, które ich niepokoją. Grupa doświadczających takich problemów spotykać się dwa razy w tygodniu we wtorki i czwartki w godzinach 18.00 – 20.00 .
Grupa ich bliskich i członków rodzin odbywać będzie spotkania w piątki od 18.00 do 20.00. Dla uczestników tego programu dostępne też będą spotkania warsztatowe (po 6 godzin w wybrane soboty) oraz indywidualne sesje terapeutyczne i konsultacje.

Udział w programie jest NIEODPŁATNY, dzięki dofinansowaniu go ze środków Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych, będących w dyspozycji Ministerstwa Zdrowia. Zainteresowanych udziałem w tym programie prosimy o umawianie się na darmowe, indywidualne konsultacje w Pracowni Motywacji i Zmian pod numerami telefonów: 608 430 413 lub 501 958 513.

Zapraszamy!