Magdalena Pakuła


Pracuję z osobami dorosłymi, które doświadczają kryzysów w swoim życiu, w tym również kryzysów utraty zdrowia, straty i żałoby. Pracuję z osobami, które chciałyby „coś” zmienić, ale z jakiegoś powodu nie wprowadzają tej zmiany w życie.

Doświadczenie zdobywam pracując jako psycholog na Oddziale Onkologicznym w Wojewódzkim Szpitalu Wielospecjalistycznym im. dr. Jana Jonstona w Lesznie.

Jestem psychologiem z tytułem magistra Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Poznaniu. Poza tym ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Ekonomiczno- Socjologicznym w Łodzi. Jestem również coachem z certyfikatem Practicioner Coach Diploma, Noble Manhattan and IDB Business School, numer certyfikatu 841.

Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Ukończyłam podstawowe i zaawansowane szkolenie w zakresie terapii/podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniach. Choć kształciłam się również w nurcie wywodzącym się z psychoanalizy i ukończyłam roczne Studium Analizy Transakcyjnej, w Centrum Analizy Transakcyjnej w Poznaniu, to bliska jest mi praca w nurcie humanistycznym. Dodatkowo ukończyłam kurs „Podstawy psychoonkologii z elementami terapii wspierającej i Simontona”.

koszt 50-minutowej wizyty indywidualnej wynosi 170,00 zł

Pracuję również w języku niemieckim.

kontakt telefoniczny: 501 551 576 (jeśli nie odbieram, to proszę o kontakt przez sms, na pewno oddzwonię)
kontakt mailowy: magdalenapakula09@gmail.com