Agnieszka Kozłowska

Cześć. Jestem księgową i psychologiem. Wyrachowane podejście? Być może a może po prostu dobrze obliczona pomoc. Warto sprawdzić.

Oczywiście można zapytać po co ekonomiście psychologia (odwrotnie też się da 😉). Uważam, że cały świat oparty jest na psychologii. Przecież świat to ludzie a ludzie to ich wewnętrzne przeżycia, motywacje, pragnienia …. Ekonomia bez psychologii? Może w przyszłości kiedy decyzje będą podejmowane przez AI.

Od zawsze wkręcona w zachowania konsumenckie – motywy podejmowanych decyzji, sprytne sztuczki marketingowców i złudne nadzieje kupujących. Te rzeczy mnie pasjonują i wciągają. Przecież chcemy podejmować racjonalne decyzje, takie przemyślane i najlepsze dla nas. Jak więc się to dzieje, że tak łatwo nas zmanipulować? Tych odpowiedzi szukam w psychologii społecznej i psychologii biznesu.

Zawodowo od ponad 20 lat jestem związana z  biznesem. Czasy studenckie to bycie przedsiębiorcą, poznałam cienie i blaski pracy dla siebie. Później korporacja w której nabrałam szlifów biznesowych i poznałam magię dużych cyfr. To tam spotkałam się z milionem sytuacji awaryjnych, wyjątkowych i na już… Awans wewnętrzny co za tym idzie jeszcze więcej sytuacji specjalnych no i jeszcze więcej ludzi i jeszcze większe cyfry. Dobrze znam to uczucie zachłyśnięcia pracą. To jak dużo wnosi do naszego życia ale też to, że ma swoją ciemną stronę. Jeśli czujesz, że obecnie ta ciemna strona przeważa nad radością z pracy to warto skorzystać z mojej pomocy. Jeden z projektów przy, którym współpracuję związany jest z wypaleniem zawodowym. Do tego wykształcenia dołożyłam coaching w biznesie oraz clean coaching, bo często do zmiany lepsza będzie praca coachingowa zamiast terapeutycznej.

To świat zawodowy ale człowiek prowadzi znacznie bogatsze życie jest jeszcze sfera prywatna. Tam Mąż i dwójka uroczych Bliźniąt, które urodziłam mając 40 lat. Tym sposobem, chcę powiedzieć, że tematy późnego macierzyństwa oraz rozterek z tym związanych są mi bliskie i znajome. I, że moje macierzyństwo też jest zupełnie inne niż to instagramowe….

W jakich tematach warto skorzystać z mojego wsparcia? Wszelkie zmiany w życiu czy to te w strefie zawodowej czy osobistej. Zmiana czy też dodatkowe role np. mamy, szefa, żony etc. Jeśli czujesz, że dotychczasowa praca nie daje już Tobie satysfakcji , masz wrażenie, że coś się wypaliło, rozważasz zmianę pracy czy wyjście ze struktur korporacyjnych zapraszam do konsultacji. Czekasz na awans i docenienie latami albo odwrotnie zastanawiasz się czy przyjąć propozycję awansu możemy to przeanalizować.

kontakt telefoniczny: 516 563 200