• Danuta Rutkowska-Tutak Jestem psycholożką, psychoterapeutką, specjalistką ds. interwencji kryzysowej z wieloletnią praktyką w pracy z dziećmi, nastolatkami i dorosłymi. Pracowałam w Poradni Zdrowia Psychicznego, Centrum Interwencji Kryzysowej, aktualnie – w Poradni Psychologiczno –Pedagogicznej nr 2 w Poznaniu. Ukończyłam studia magisterskie ze specjalizacją psychologia kliniczna na Uniwersytecie im A. Mickiewicza w Poznaniu, studia podyplomowe Psychologia Kryzysu i Interwencji Kryzysowej na Uniwersytecie Jagiellońskim w  Krakowie oraz studia podyplomowe Psychosomatyka Somatopsychologia na SWPS w Poznaniu. Pracuję w nurcie poznawczo – behawioralnym, systemowym oraz psychologii integralnej. Prowadzę psychoterapię indywidualną, rodzinną i par.
   W obszarze mojej praktyki znajduje się: diagnoza i terapia zaburzeń zachowania i emocji u dzieci, terapia stanów lękowych i depresji, pomoc w kryzysach rozwojowych, egzystencjalnych, relacyjnych, sytuacyjnych.
   Wspieram rozwój emocjonalny i społeczny dzieci i nastolatków, pomagam dorosłym doświadczającym trudności w relacjach i ważnych związkach, towarzyszę osobom pragnącym lepiej zrozumieć siebie i innych. Jestem mamą. Mam trójkę dorosłych dzieci, psa i kota.
   Moje godziny pracy: Środa od 8.00 do 14.00, umawiam się też w innych terminach.
   Zadzwoń:   tel. 795 670 029jeśli nie odbiorę, napisz sms-a, na pewno oddzwonię.