Danuta Rutkowska-Tutak


Jestem psycholożką, specjalistką ds. interwencji kryzysowej z wieloletnią praktyką w pracy z dziećmi, nastolatkami i dorosłymi. Pracowałam w Poradni Zdrowia Psychicznego, Centrum Interwencji Kryzysowej, aktualnie – w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej nr 2 w Poznaniu i Punkcie Interwencyjnym przy Poradni.

Ukończyłam studia magisterskie ze specjalizacją psychologia kliniczna na Uniwersytecie im A. Mickiewicza w Poznaniu, studia podyplomowe Psychologia Kryzysu i Interwencji Kryzysowej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, studia podyplomowe Psychosomatyka i Somatopsychologia na SWPS w Poznaniu.

Pracuję w nurcie poznawczo – behawioralnym, systemowym oraz psychologii integralnej. W obszarze mojej praktyki znajduje się diagnoza i terapia zaburzeń zachowania i emocji u dzieci i nastolatków, terapia stanów lękowych i depresji, pomoc w kryzysach rozwojowych, egzystencjalnych, relacyjnych, sytuacyjnych.

Wspieram rozwój dzieci i nastolatków, towarzyszę rodzicom w ich rodzicielskich wyzwaniach, pomagam dorosłym doświadczającym trudności w relacjach i ważnych związkach, jestem blisko tych, którzy pragną lepiej zrozumieć siebie i innych.

kontakt telefoniczny: 795 670 029 (Jeśli nie odbiorę, proszę o sms, na pewno oddzwonię.)